DARBO LAIKAS I-VI 9:00 - 20:00
Tel. +370 600 64690

Sutartis

Su užsakovų pasirašome paslaugu teikimo sutartį.

Atsiųsti sutarties pavyzdį

SUTARTIS Nr. 2024/11

Vilnius

2024 m. Balandžio 05d.

 

  1. Sutarties subjektai:

Vardas Pavardė, Adresas , Vilnius (toliau vadinama Užsakovu), ir pagal individualios veiklos vykdymo pažymą Nr. 019462  dirbantis VARDAS PAVARDĖ (toliau vadinama Vykdytoju), sudarė šią sutartį.

 

  1. Sutarties objektas

Vykdytojas įsipareigoja suteikti Užsakovui maitinimo paslaugas (toliau – Paslaugos) sutartyje nurodytais terminais ir sąlygomis, o Užsakovas įsipareigoja sumokėti Vykdytojui už suteiktas paslaugas pagal šioje sutartyje numatytą tvarką.

 

  1. Paslaugų atlikimo  kainos:

 

Paslauga/prekė Kiekis Kaina Eur  už 1vnt Bendra suma
Karštieji patiekalai
Sriuba (Galite rinktis iš: šiupininė, raugintų kopūstų, šv kopūstų, sultinys) 25 2 50
Vištienos kepsnys įdarytas feta ir saul dz pomidorais 25 8,7 217,5
Salotos
Krabų salotos 2 7 14
Graikiškos salotos 6 6,9 41,4
sv darzoviu mix 2 7,5 15
Lietuviškos salotos 2 7 14
Užkandžiai
Vištienos vyniotinis asorti 2 20 40
Krepšelis su kumpiu ir sūriu 20 1,55 31
Lavašas su lašiša 20 1,4 28
Krepšelis su rikota kremu ir lašiša 20 1,55 31
Vyšniniai pomidoriukai su mocarella sūriu ir baziliku 20 1,4 28
Kepti vištienos peteliai su saldžiarūgščiu aštriu padažu 2 13,5 27
Marinuoto ožkos sūrio kąsneliai su saulėje džiovintais pomidorais 20 1,55 31
Sumuštinukai su gorgonzola sūriu ir karamelizuotomis kriaušėmis 20 1,45 29
Vištienos gabaliukai su sezamo sėklomis 20 1,55 31
Vytinto kumpio ir meliono suktinukas 20 1,55 31
Rūkyto kumpio suktinukai su kietuoju sūriu ir špinatais 20 1,55 31
Rinkinys prie alaus (Į rinkinį įeina: kepta duona – 150gr, sūris -100gr, kiaulių ausys 100gr , sūrio ir majonezo padažas su česnakais 50gr.) 2 14,5 29
Jūros lydekos filė juostelės tešloje 10 2,3 23
Sūrio juostelės pikantiškos tešlos apvalkale 10 3 30
Vištienos filė juostelė kepta alaus tešloje 10 2,2 22
Vištienos filė juostelės moliūgų sėklų apvalkale 10 2,2 22
Vištienos filė juostelės sezamo apvalkale 10 2,2 22
Kiaulienos vyniotinių asorti 2 21 42
Silkė su morkomis ir svogūnais pomidorų padaže 2 13,5 27
Papildomos paslaugos
Pristatymas 15
Aptarnavimas 80
VISA SUMA 1001,9

 

Paslaugų suteikimui reikalingi indai ir įrankiai;

Užsakovo pateiktų maisto produktų pateikimas stalui. Paruošiame stalo vandens ir (ar) gaiviųjų gėrimų iš užsakovo pateiktų sirupų ir kt, bei juos išpilstome, patiekiame ant stalo.

Bus suteikti visi svečiams vaišintis reikalingi indai (lėkštės karštiesiems patiekalams, užkandžių ir desertų lėkštutės), įrankiai, taurės (šampanui ir vynui), stiklinės gaiviesiems gėrimams, stikliukai stipriesiems gėrimams.

 

3.1. Nurodyti paslaugų kiekiai yra skaičiuojami 25-iems žmonėms. Iki 2024-04-17 žmonių skaičius užsakovo iniciatyva gali būti tikslinamas (koreguojamas). Atitinkamai, pagal pasikeitusų žmonių skaičių, perskaičiuojami galutiniai paslaugų kiekiai ir bendra kaina (mokama suma). Taipogi gali būti keičiami patiekalai.

3.2. Užsakovas iki 2024-04-25 sumoka vykdytojui 500,90 Eur avansą.

 

4.Šalių įsipareigojimai

4.1. Vykdytojas įsipareigoja atlikti Užsakovo nurodytas paslaugas  2024.05.18 d. SODYBOS ADRESAS

4.1.1. Vykdytojas įsipareigoja suteikti paslaugas kokybiškai ir laiku, pagal  is anksto suderintus reikalavimus.

4.1.2.Vykdytojas įsipareigoja neatskleisti tretiesiems asmenims konfidencialaus pobūdžio informacijos apie Užsakovą ir jo paslaugas ar informaciją, kurie galėjo būti prieinami Vykdytojui, atliekant  darbą ar kitu būdu bei metu.

4.1.3. Užsakovas įsipareigoja apmokėti indų (lėkščių, taurių, stiklinių, stikliukų ir kt) dūžį pagal www.maistoruosa.lt   tinklapyje nurodytus įkainius.

4.1.4. Užsakovas nurodo tikslius paslaugų teikimo vietų adresus ir jei reikia kelionės maršrutą.

4.1.5. Užsakovas nurodo visus alergizuojancius produktus, kurio jo sveciai netoleruoja.

 

5.Paslaugų kaina ir atsiskaitymo tvarka

5.1 Paslaugų kaina nurodyta šios Sutarties 3 punkte. Vykdytojas nėra PVM mokėtojas, todėl PVM neskaičiuojamas.

5.2. Atsiskaitymas vyksta: 50% sumos avansu, po sutarties pasirašymo. Likusi suma grynaisiais arba pavėdimų šventės dieną. Jei atsiskaitoma bankiniu pavedimu, atsiskaitoma vieną dieną iki paslaugų suteikimo.

  • Vykdytojas įsipareigoja pats sumokėti LR įstatymais nustatytus mokesčius.
  • Atsiskaitymas už paslaugas (įskaitant avansą) atliekamas atskirai susitarus tarpusavyje (grynais arba pavedimu).

 

  1. Atsakomybė

6.1. Užsakovas, laiku nesumokėjęs sutartyje nustatyto atlyginimo, moka Vykdytojui 0.2 proc. nuo laiku nesumokėtos sumos delspinigių už kiekvieną pavėluotą  dieną.

6.2. Užsakovui atsisakius Vykdytojo paslaugų, Sutartis nutraukiama ir jo Vykdytojui sumokėtas avansas yra negrąžinamas.

6.3. Vykdytojas, sutartyje nustatytu terminu arba  pagal šalių suderintą grafiką nesuteikęs paslaugų,  Užsakovui grąžina visas gautas įmokas (įskaitant avansą), nurodytos 3 punkte, per 5 darbo dienas nuo 4.1. punkte nurodytos datos.

 

  1. Kitos sąlygos:

7.1. Jei kuri nors iš sutarties sąlygų būtų laikoma negaliojančia, tai sutartis dėl to netampa niekine.  Tokiu atveju ydinga sąlyga pakeičiama kita artimiausia jai pagal savo esmę sąlyga.

7.2. Sutarčiai taikomi Lietuvos Respublikos įstatymai, ji galioja Lietuvos Respublikos teritorijoje.

7.3. Šalių ginčai sprendžiami tarpusavio derybomis. Nepavykus jų išspręsti, ginčai nagrinėjami Lietuvos Respublikos teismuose numatyta tvarka, Vilniaus mieste.

7.4. Sutartis galioja iki visiško šalių tarpusavio įsipareigojimų įvykdymo.

7.5. Sutartis sudaryta dviem egzemplioriais, turinčiais vienodą juridinę galią.

 

 

Užsakovas:

VARDAS PAVARDĖ

ADRESAS

Tel.  +37060000000

 

 

 

VARDAS PAVARDĖ                   _____________

(parašas)

Vykdytojas:

VARDAS PAVARDĖ

A/s: LT13 7300 0100 1688 0732

AB SwedBank

ADRESAS

Tel. +37060064690

 

VARDAS PAVARDĖ         ______________

(parašas)

SLAPUKŲ (COOKIES) NAUDOJIMAS

Siekiant pagerinti Jūsų naršymo kokybę, vidinės statistikos bei tiesioginės rinkodaros tikslu Svetainėje yra naudojami Slapukai (angl. cookies). Slapukai – tai mažos rinkmenos, siunčiamos į Jūsų interneto naršyklę ir saugomos įrenginio atmintyje. Slapukai įrašomi į įrenginį pirmą kartą apsilankius Svetainėje ir vėliau naudojami to paties įrenginio identifikavimui, taip palengvindami Jūsų prieigą prie Svetainės bei joje pateikiamos informacijos.

Svetainėje yra naudojami „Google“ analizės bei skaitmeninės rinkodaros sistemų įrankiai („Google Analytics“, „Google AdWords“), kurie renka ir perduoda informaciją apie Jūsų prisijungimo IP adresą, apsilankymo laiką, trukmę, peržiūrėtus puslapius bei atliekamus veiksmus (pavyzdžiui, mygtukų paspaudimus ar formų patvirtinimus). Ši informacija yra saugoma „Google“ JAV esančiuose serveriuose ir vėliau naudojama Svetainės naudojimo ataskaitoms bei suasmenintiems skaitmeninės rinkodaros sprendimams, asmeniškai neidentifikuojant atskirų lankytojų.

Naudodamiesi Svetaine, Jūs sutinkate su šiomis slapukų naudojimo taisyklėmis.

Jeigu NESUTINKATE, kad į Jūsų įrenginį būtų įrašomi slapukai, galite pakeisti savo interneto naršyklės nustatymus ir išjungti visus slapukus arba įjungti / išjungti juos po vieną. Atkreipiame dėmesį, kad kai kuriais atvejais tai gali sulėtinti Jūsų naršymo spartą, apriboti tam tikrų Svetainės funkcijų veikimą arba blokuoti prieigą prie Svetainės.

ASMENINĖS INFORMACIJOS NAUDOJIMAS

Įmonė saugo ir naudoja visą Jūsų Svetainėje paskelbtą asmeninę informaciją laikantis Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nustatytų reikalavimų bei kitų Lietuvos Respublikos teisės aktų, reglamentuojančių šių duomenų tvarkymą bei apsaugą.

Įmonė gali rinkti ir panaudoti Jūsų asmens duomenis (pavyzdžiui, vardą, pavardę, telefono numerį, elektroninio pašto adresą bei kitą Svetainės registracijos formose nurodytą informaciją) savo paslaugų teikimui, vidinių ataskaitų bei tiesioginės rinkodaros tikslais. Kai kurie Jūsų asmens duomenys gali būti naudojami siekiant geriau pritaikyti Svetainės turinį Jūsų poreikiams. Naudodama Jūsų asmens duomenis, Įmonė turi teisę juos pateikti trečiosioms šalims tik konkrečios paslaugos teikimo tikslu. Įmonė neatskleidžia trečiosioms šalims Jūsų asmens duomenų jokiais kitais atvejais, prieš tai negavusi išankstinio Jūsų sutikimo, išskyrus Lietuvos Respublikos teisės aktuose nustatytus atvejus.

Įmonė neatsako už Jūsų asmens duomenų tvarkymą tretiesiems asmenims priklausančiose interneto svetainėse, taip pat ir tais atvejais, kai į jas Jūs patenkate per Svetainėje pateiktas nuorodas. Rekomenduojame atskirai susipažinti su kiekvienos ne mums priklausančios Jūsų aplankytos svetainės privatumo sąlygomis.

Asmeniniai duomenys yra saugomi nuo atsitiktinio ar neteisėto sunaikinimo, pakeitimo, atskleidimo ir neleistino naudojimo. Jūs turite teisę žinoti, kaip panaudojama Jūsų asmeninė informacija. Jeigu ši informacija yra klaidinga, nebaigta ar netinkama, prašome pranešti apie tai Įmonės kontaktų puslapyje nurodytais duomenimis. Jūs turite teisę bet kuriuo metu pareikalauti, kad Įmonė ištaisytų ar sunaikintų Jūsų pateiktus asmens duomenis arba sustabdytų tokių duomenų naudojimą.

Jūsų asmens duomenys saugomi pagal Lietuvos Respublikos Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymą (Žin., 1996, Nr. 63-1479; 2008, Nr. 22-804). Jūsų teises taip pat gina Lietuvos Respublikos Vartotojų teisių apsaugos įstatymas (Žin., 1994, Nr. 94-1833; 2007, Nr. 12-488).

ATSAKOMYBĖS RIBOJIMAS

Įmonė stengiasi, kad Svetainėje pateikiama informacija būtų atnaujinta, aktuali, tiksli ir išsami, tačiau negarantuoja visiško informacijos tikslumo bei naudingumo. Įmonė neatsako už bet kokius veiksmus, kuriuos galėjo įtakoti Svetainėje pateikta informacija, ar tų veiksmų padarinius.

Svetainės turinyje gali būti techninių netikslumų ar rašybos klaidų. Apie pastebėtas klaidas ar netikslumus prašome pranešti Įmonės kontaktų puslapyje nurodytais duomenimis.

Svetainės turinys gali būti pakeistas, pataisytas ar papildytas bet kuriuo metu. Interneto paieškos sistemos nepateikia atnaujintos informacijos realiu laiku ir Įmonė neatsako už paieškos sistemų rezultatuose pateiktos informacijos tikslumą ir teisingumą Jūsų paieškos metu.

Įmonė negarantuoja, kad Svetainė veiks nenutrūkstamai ir kad Svetainės turinys bus nuolatos prieinamas.

Jūs suprantate ir sutinkate, kad naudodamiesi Svetaine ar bet kokia joje pateikta informacija prisiimate asmeninę atsakomybę ir riziką. Jūs visada privalote patys imtis deramų saugumo priemonių ir tik Jūs atsakote už galimą žalą, padarytą Jūsų sveikatai, kompiuterinei įrangai ar joje saugomai informacijai.