DARBO LAIKAS I-VI 9:00 - 20:00
Tel. +370 600 64690

Kavos pertraukėlės

kavos pertraukelesSeminarai, mokymai, konferencijos bei kiti panašaus pobūdžio renginiai yra orientuoti į kompetencijų gilinimą tam tikroje srityje. Pastarieji neįsivaizduojami be kavos pertraukėlių: pastarosios skirtos fiziniam bei emociniam atsipalaidavimui, neformaliam dalyvių bendravimui, dalinimuisi gauta patirtimi bei tokių elementarių poreikių kaip alkis ir troškulys malšinimui. Kavos pertraukėlių maitinimas – viena iš mūsų siūlomų paslaugų, kuria gali pasinaudoti įmonės ar privatūs asmenys.

Kavos pertraukėlių meniu priklauso nuo konkretaus projekto biudžeto bei susirinkusiųjų asmenų skaičiaus. Jei už renginio organizavimą atsakingas asmuo ar įmonė nori bei gali sau leisti daugiau nei kavos ar arbatos puodelis, raginame kreiptis į mus. Galime pavaišinti konferencijų dalyvius gardžiomis užkandėlėmis su mėsa, jūrų gėrybėmis ar vištiena, ką tik iškepto torto ar pyrago gabalėliu, sausainiais bei kitais šviežiais ir gardžiais saldumynais.

Įspūdžiai iš konferencijos ar seminaro neretai susiję ne tik su gautos informacijos kokybe, bet ir…patiekto maisto skoniu bei išvaizda! Mūsų profesionalūs kulinarai siūlo kokybiškais bei išvaizdžiais patiekalais nukrautą kavos pertraukėlių stalą, nepaliksiantį abejingų nei vieno.

Domina mūsų paslaugos ? Užpildykite kontaktų formą ir mes susisieksime su Jumis