DARBO LAIKAS I-VI 9:00 - 20:00
Tel. +370 600 64690

Maistas gimtadieniui

Gimtadienis teoriškai turėtų būti viena gražiausių dienų metuose. Tačiau pasirengimo šventei rūpesčiai neretai užgožia džiaugsmą. Misija, jog gimtadienio stalas atrodytų patraukliai, pavyktų apsieiti be pabodusių, metai iš metų gaminamų patiekalų, o svečiai dėkotų už skanų ir sotų maistą, atrodo tikrai sudėtinga. Mūsų profesionalų komandos siūlomas maistas gimtadieniams padės tokius rūpesčius pamiršti visiems laikams!

Nesvarbu, ar Jūs ketinate švesti gimtadienį nedidelėje artimų draugų kompanijoje namuose, ar organizuojate grandiozinę jubiliejaus šventę – sudarysime tinkamiausią meniu specialiai Jums. Siūlome platų pasirinkimą įvairių rūšių užkandėlių, gardžių salotų, karštųjų patiekalų bei šviežių, ką tik pagamintų saldumynų. Pas mus galėsite išsirinkti ir šventinio stalo akcentą – gimtadienio tortą, kuris, klientui pageidaujant, bus papuoštas originaliai, pagal pasirinktą tematiką.

Jūs nusipelnėte pailsėti bent savo gimtadienio dieną: meskite puodus į šalį ir skambinkite mums! Siūlome ką tik pagamintą, vizualiai patraukliai atrodantį, gardų maistą gimtadienio šventei, kuris yra orientuotas į kiekvieno kliento finansines galimybes bei kitus individualius pageidavimus.

Domina mūsų paslaugos ? Užpildykite kontaktų formą ir mes susisieksime su Jumis