DARBO LAIKAS I-VI 9:00 - 20:00
Tel. +370 600 64690

Išvežamieji furšetai, banketai

isvaziuojamosios sventesŠventimas tradicinėse pokylių salėse po truputį netenka populiarumo, užleisdamas vietą išvežamiesiems banketams bei furšetams. Išvežamieji furšetai, banketai – tai galimybė patiekti maistą ir sudaryti sąlygas svečiams vaišintis ten, kur tik Jūs pageidaujate: savo kieme, sode, kaimo turizmo sodyboje, prie ežero ar kitoje Jums patinkančioje vietoje. Tokio pobūdžio vaišės yra tinkamos tiek asmeninėms (gimtadieniai, jubiliejai, vestuvės, krikštynos), tiek darbo šventėms (kolegų gimtadieniai, firmos jubiliejus).

Mūsų komanda siūlo viską, ko tik gali prireikti nusprendus surengti išvažiuojamąjį furšetą ar banketą: pradedat maistu ir baigiant stalais, kėdėmis, indais, stalo įrankiais, dekoracijomis ir kita atributika. Išklausę kliento pageidavimus, patariame, koks šventės meniu būtų tinkamiausias, priklausomai nuo šventės pobūžio, masto, svečių skonio bei, savaime suprantama, galimos išleisti pinigų sumos. Siūlomas maistas yra tinkamas net ir išrankiausiems gurmanams bei visiems tiems, kurie vertina skanius, iš kokybiškų produktų ką tik pagamintus bei dailiai patiektus patiekalus.

Pasirinkite mūsų siūlomas paslaugas ir mes tikraja to žodžio prasme atvešime Jums šventę į bet kurią nurodytą vietą. Bus pasirūpinta visomis detalėmis – maisto paruošimu, pristatymu, šventės vietos dekoravimu bei sutvarkymu visiems išsiskirsčius. Jums ir Jūsų svečiams beliks mėgautis akiai ir skrandžiui patraukliais patiekalais bei tarpusavio bendravimu.

Domina mūsų paslaugos ? Užpildykite kontaktų formą ir mes susisieksime su Jumis